11-S190B-C
Qualtek
Prodotto No:
11-S190B-C
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
MARKER TIE BLACK 50LBS 7.48"
Guida per l'utente
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 11
Wire/Cable Tie Type Marker Strap/Flag Tie
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features Labeling Area, UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.623' (190.00mm, 7.48")
Package Bulk
Width 0.190" (4.83mm)
Length - Approximate 7.5"
Bundle Diameter 2.00" (50.80mm)