14A-30-28B35
Pulse Electronics
Prodotto No:
14A-30-28B35
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 39.67mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation -
Secondary Winding(s) Single, Multiple Taps
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 66.68mm L x 55.55mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 2.12A, Series 1.06A
Weight 1.2 lbs (544.3 g)
Primary Winding(s) Dual
Series International PC Plug-In
Type Laminated Core
Power - Max 30VA
Mfr Pulse Electronics
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 14V, Series 28V