17-HD450N-C
Qualtek
Prodotto No:
17-HD450N-C
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 1.476'
Guida per l'utente
Tensile Strength 120 lbs (54.43 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 1.476' (450.00mm)
Package Bulk
Width 0.300" (7.62mm)
Length - Approximate 17.75"
Bundle Diameter 5.14" (130.50mm)