17-M120B-M
Qualtek
Prodotto No:
17-M120B-M
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 4.72"
Guida per l'utente
Tensile Strength 18 lbs (8.16 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.393' (120.00mm, 4.72")
Package Bulk
Width 0.098" (2.50mm)
Length - Approximate 4.75"
Bundle Diameter 1.06" (26.92mm)