17-S180N-C
Qualtek
Prodotto No:
17-S180N-C
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 7.09"
Guida per l'utente
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.591' (180.00mm, 7.09")
Package Bulk
Width 0.189" (4.80mm)
Length - Approximate 7"
Bundle Diameter 1.69" (43.00mm)