19-S160N-C
Qualtek
Prodotto No:
19-S160N-C
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
CBL TIE RELEASABLE NAT 50LB 6.3"
Guida per l'utente
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 19
Wire/Cable Tie Type Standard, Releasable
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.525' (160.00mm, 6.30")
Package Bulk
Width 0.189" (4.80mm)
Length - Approximate 6.25"
Bundle Diameter 1.65" (42.00mm)