22-EH290B-C
Qualtek
Prodotto No:
22-EH290B-C
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
CBL TIE LOCKING SIL 500LB 11.42"
Guida per l'utente
Tensile Strength 500 lbs (226.80 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 22
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.951' (290.00mm, 11.42")
Package Bulk
Width 0.472" (12.00mm)
Length - Approximate 11.5"
Bundle Diameter 3.57" (90.60mm)