25-B200-02
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
25-B200-02
Descrizione:
TERMINAL BLOCK BARRIER
In magazzino : 161
Prezzo Ext
  • 10
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 25A
Terminal Screw Material -
Mounting Type Through Hole
Wire Gauge 12-22 AWG
Bottom Termination PC Pin
Mfr NTE Electronics, Inc
Pitch 0.374" (9.50mm)