739W-X2/04
Qualtek
Prodotto No:
739W-X2/04
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
PWR ENT RCPT NEMA5-15 PANEL IDC
In magazzino : 35411
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Voltage Rating 125VAC
Panel Cutout Dimensions Square - 24.50mm x 24.50mm
Approval Agency CSA, cUL, UL
Current Rating (Amps) 10A
Termination IDC, Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series 739W
Panel Thickness 0.031" ~ 0.071" (0.79mm ~ 1.80mm)