NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
77-8015D24
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.6685
$10.6685
10
$10.1365
$101.365
20
$9.6045
$192.09
50
$9.0725
$453.625
100
$8.854
$885.4
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Air Flow | 31.7 CFM (0.888m³/min) |
| Noise | 38.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.170A |
| Approval Agency | cURus |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 3000 RPM |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | - |
| Power (Watts) | 4.14 W |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Package | Bag |
| Width | 15.00mm |