A41-175-230A46
Pulse Electronics
Prodotto No:
A41-175-230A46
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style Solder, Quick Connect
Height - Seated (Max) 73.02mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation -
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 79.38mm L x 95.25mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 1.52A, Series 760mA
Weight 5.5 lbs (2.5 kg)
Primary Winding(s) Dual
Series International High Power
Type Laminated Core
Power - Max 175VA
Mfr Pulse Electronics
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 115V, Series 230V