AA30T051212C
Delta Electronics
Prodotto No:
AA30T051212C
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 76%
Mfr Delta Electronics
Features DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -12V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Number of Outputs 3
Current - Output 2 600 mA
Current - Output 1 3 A
Series AA30T (30W)
Power (Watts) 30W
Type Enclosed
Current - Output 3 600 mA