AFA3732Q-100L
ITG Electronics, Inc.
Prodotto No:
AFA3732Q-100L
Pacchetto:
2-SMD
Descrizione:
100NH, 15%, 0.145MOHM, 95.0A MAX
In magazzino : 900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 150
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 95A
Inductance Frequency - Test 500 kHz
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 75 A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 0.145mOhm
Inductance 100 nH