AFFC-050-07-102-11
Assmann WSW Components
Prodotto No:
AFFC-050-07-102-11
Descrizione:
CABLE FFC 7POS 0.50MM 4"
Guida per l'utente
Series -
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 4.000" (101.60mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.020" (0.50mm)