AMLV08V16C650
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
AMLV08V16C650
Descrizione:
VARISTOR MLV 0805 16VW 40VC
In magazzino : 6988
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 21.6 V
Capacitance @ Frequency 650 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 24 V
Varistor Voltage (Max) 26.4 V
Series AMLV
Energy 0.3J
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 12 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 16 V
Current - Surge 120 A