AMLV08V18C650
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
AMLV08V18C650
Descrizione:
VARISTOR MLV 0805 18VW 44VC
In magazzino : 3465
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 23 V
Capacitance @ Frequency 650 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25.5 V
Varistor Voltage (Max) 28 V
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 14 V
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 120 A