B57153S0100M051
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B57153S0100M051
Descrizione:
ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM
In magazzino : 35837
Guida per l'utente
Series S153
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Tolerance ±20%
Approval Agency UL
Current - Steady State Max 2 A
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
R @ 25°C 10 Ohms
Product Status Active
R @ Current 340 mOhms
Diameter 0.335" (8.50mm)