B82477C6472M603
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82477C6472M603
Descrizione:
DUAL INDUCTOR 12.5X12.5X10.5MM 7
In magazzino : 457
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 9mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 7.65 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 36mOhm Max
Inductance - Connected In Series 18.8 µH
Ratings AEC-Q200
Series B82477C6xxxM603
Current Saturation - Parallel 15.3 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 7.05 A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.413" (10.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 4.7 µH