B82477C6473M603
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B82477C6473M603
Descrizione:
DUAL INDUCTOR 12.5X12.5X10.5MM 3
In magazzino : 462
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 42.5mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 170mOhm Max
Inductance - Connected In Series 188 µH
Ratings AEC-Q200
Series B82477C6xxxM603
Current Saturation - Parallel 4.8 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 3.02 A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.413" (10.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 47 µH