BBPY00321611102Y00
Pulse Electronics
Prodotto No:
BBPY00321611102Y00
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FERRITE BEAD 1K OHM 1206 1LN
In magazzino : 100821
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series BBPY
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.2A