Casa / RF Filters / BPF1005LRPKR3750L
minImg
BPF1005LRPKR3750L
Pulse Electronics
Prodotto No:
BPF1005LRPKR3750L
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
ANT 5G NR N77 BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.6dB
Series 1005
Bandwidth -
Mfr Pulse Electronics
Ripple -
Frequency -
Filter Type Band Pass
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.015" (0.37mm)