BV030-7349.0
Pulse Electronics
Prodotto No:
BV030-7349.0
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 2.3VA TH
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 29.00mm
Voltage - Primary 230V
Voltage - Isolation -
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 32.50mm L x 27.50mm W
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) Parallel 154mA, Series 77mA
Weight 0.133 lb (60.33 g)
Primary Winding(s) Single
Series -
Type Laminated Core
Power - Max 2.3VA
Mfr Pulse Electronics
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 15V, Series 30V