BV042-5334.0
Pulse Electronics
Prodotto No:
BV042-5334.0
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 5VA TH
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 32.00mm
Voltage - Primary 115V
Voltage - Isolation -
Secondary Winding(s) Single
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 45.50mm L x 38.50mm W
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 334mA
Weight 0.133 lb (60.33 g)
Primary Winding(s) Dual
Series -
Type Laminated Core
Power - Max 5VA
Mfr Pulse Electronics
Voltage - Secondary (Full Load) 15V