CIS41J600AE
Samsung Electro-Mechanics
Prodotto No:
CIS41J600AE
Descrizione:
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CIS
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A