CPF1206B20RE1
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
CPF1206B20RE1
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES SMD 20 OHM 0.1% 1/8W 1206
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 20 Ohms
Series CPF, Neohm
Power (Watts) 0.125W, 1/8W