CR17335E-R
FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
Prodotto No:
CR17335E-R
Descrizione:
BATTERY LITHIUM 3V CR17335
Guida per l'utente
Storage/Refrigeration Temperature Room Temperature
Termination Style Button Top (Extending)
Discharge Rate 5mA
Battery Cell Size CR17335
Voltage - Rated 3 V
Size / Dimension 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm)