CRA06S04349R9FTA
Vishay Dale
Prodotto No:
CRA06S04349R9FTA
Descrizione:
RES ARRAY 2 RES 49.9 OHM 0606
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW