CRA06S08310K0FTA
Vishay Dale
Prodotto No:
CRA06S08310K0FTA
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW