CRGCQ1210F2K2
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
CRGCQ1210F2K2
Pacchetto:
1210
Descrizione:
RES 2.2K OHM 1% 1/2W 1210
In magazzino : 818
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 kOhms
Series CRGCQ
Power (Watts) 0.5W, 1/2W