CRGP0603F22R
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
CRGP0603F22R
Pacchetto:
0603
Descrizione:
RES 22 OHM 1% 1/4W 0603
In magazzino : 56305
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 22 Ohms
Series CRGP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W