CRGP1210F3K3
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
CRGP1210F3K3
Pacchetto:
1210
Descrizione:
RES 3.3K OHM 1% 3/4W 1210
In magazzino : 17529
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 3.3 kOhms
Series CRGP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W