CRGP2010F100R
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
CRGP2010F100R
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RES 100 OHM 1% 1.25W 2010
In magazzino : 39619
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 100 Ohms
Series CRGP
Power (Watts) 1.25W