CRGP2512F22R
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
CRGP2512F22R
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 22 OHM 1% 2W 2512
In magazzino : 20352
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 22 Ohms
Series CRGP
Power (Watts) 2W