CSC05A01100KGEK
Vishay Dale
Prodotto No:
CSC05A01100KGEK
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
5-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP
In magazzino : 155
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.490" L x 0.098" W (12.45mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 5-SIP
Series CSC
Power Per Element 200mW
Package / Case 5-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 5
Resistance (Ohms) 100k
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C