CSC08A0347K0GEK
Vishay Dale
Prodotto No:
CSC08A0347K0GEK
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
8-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SIP
Series CSC
Power Per Element 300mW
Package / Case 8-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 8
Resistance (Ohms) 47k
Circuit Type Isolated
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C