CSC09A0110K0GEK
Vishay Dale
Prodotto No:
CSC09A0110K0GEK
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
9-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
In magazzino : 605
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 9-SIP
Series CSC
Power Per Element 200mW
Package / Case 9-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 9
Resistance (Ohms) 10k
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C