CSC09A0133K0GEK
Vishay Dale
Prodotto No:
CSC09A0133K0GEK
Descrizione:
RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Series CSC
Power Per Element 200mW
Number of Pins 9
Resistance (Ohms) 33k
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C