Schaffner EMC Inc.
Prodotto No:
ED100-1-9M0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CMC 9MH 1A 2LN TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.3345
$3.3345
10
$3.0571
$30.571
25
$2.77856
$69.464
50
$2.33415
$116.7075
100
$2.0007
$200.07
250
$1.88955
$472.3875
500
$1.7784
$889.2
1000
$1.66725
$1667.25
2500
$1.64255
$4106.375
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 600mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm) |
| Height (Max) | 0.610" (15.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ED100 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Box |
| Inductance @ Frequency | 9 mH @ 10 kHz |