Intersil
Prodotto No:
EL4584CN
Produttore:
Pacchetto:
16-PDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC PHASE LOCK LOOP 16DIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
22
$13.338
$293.436
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 3:1 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | CMOS, TTL |
| Type | Phase Lock Loop (PLL) |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | CMOS, TTL |
| Mfr | Intersil |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 36MHz |