Elantec
Prodotto No:
EL5525IRE
Produttore:
Pacchetto:
38-HTSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
18-CHANNEL TFT-LCD REFERENCE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
61
$4.674
$285.114
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Converter, TFT LCD |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 14.95V |
| Mfr | Elantec |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 38-HTSSOP |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 16.5V |
| Number of Outputs | 18 |