East Electronics
Prodotto No:
ELB-38
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 38MH 40 OHM TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Inductance | 38 mH |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Mfr | East Electronics |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| DC Resistance (DCR) | 40Ohm |