ELF-20N008A
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELF-20N008A
Descrizione:
CMC 800MA 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 770mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)
Height (Max) 1.181" (30.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series N
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 800mA