ELF-21C018A
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELF-21C018A
Descrizione:
CMC 1.8A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 115°C
DC Resistance (DCR) (Max) 120mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.846" L x 0.965" W (21.50mm x 24.50mm)
Height (Max) 0.689" (17.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series C
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.8A
Voltage Rating - AC 250V