ELF-25F114A
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELF-25F114A
Descrizione:
CMC 1.4A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 207mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm)
Height (Max) 0.591" (15.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series F
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.4A