EVA-JQLR15B14
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EVA-JQLR15B14
Descrizione:
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
Guida per l'utente
Resistance 10 kOhms
Series EVA - Single
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Travel Range 100mm
Fader Type Standard
Mfr Panasonic Electronic Components
Tolerance ±20%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 5.039" L x 0.591" W x 0.315" H (128.00mm x 15.00mm x 8.00mm)