EVSF800-80
CR Technology
Prodotto No:
EVSF800-80
Produttore:
CR Technology
Descrizione:
Thermal Pad (EverTherm)
Guida per l'utente
Usage Thermally Conductive
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity 0.29°C/W
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 300.00mm
Material -
Thermal Conductivity 8.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0217" (0.550mm)