EXC-24CS900U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXC-24CS900U
Descrizione:
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
In magazzino : 77421
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 3Ohm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EXC24
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0503 (1308 Metric)
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA