FL450K0000S003
TGS
Prodotto No:
FL450K0000S003
Produttore:
TGS
Descrizione:
450KHZ SMD FILTER 3 PADS
Guida per l'utente
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Height (Max) 0.165" (4.20mm)
Product Status Active
Series CFTC U
Package / Case 3-SMD, J-Lead
Bandwidth 10 kHz
Mfr TGS
Frequency 450kHz Center
Filter Type AM
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 1.5kOhm