FSP065-P24-A12
FSP Technology Inc.
Prodotto No:
FSP065-P24-A12
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V 65W
In magazzino : 325
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 89%
Mfr FSP Technology Inc.
Features Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 500 V
Minimum Load Required Yes
Approval Agency CB, CE, cCSAus, FCC, UL, VCCI
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 0.98" H (101.6mm x 50.8mm x 25.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5.4 A
Series FSP065-P24 A (65W)
Power (Watts) 65W