FSP450-60MUA
FSP Technology Inc.
Prodotto No:
FSP450-60MUA
Descrizione:
AC/DC CNVT 3.3V 5V 3X12V -12V
In magazzino : 7
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 80%
Mfr FSP Technology Inc.
Features PFC, Standby Output, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 5V
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 12V
Voltage - Output 4 12V
Voltage - Output 5 -12V
Minimum Load Required Yes
Approval Agency CB, CE, FCC, VCCI
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.91" L x 5.51" W x 3.39" H (150.0mm x 140.0mm x 86.0mm)
Current - Output 6 2 A
Current - Output 5 500 mA
Number of Outputs 6
Current - Output 2 20 A
Current - Output 1 20 A
Series FSP450-60MUA (450W)
Power (Watts) 556W
Current - Output 4 16 A
Type ATX
Current - Output 3 16 A